O nas

Nasze Przedszkole rozpoczęło swoją działalność w nowoczesnym, przestronnym budynku, który został zaprojektowany z myślą o działalności oświatowej. Zadbaliśmy o każdy szczegół aby placówka była estetyczna, funkcjonalna, a dzieci czuły się bezpiecznie. Przedszkole posiada 7 dużych i przestronnych sal z kolorowymi łazienkami, korytarz – połączony z szatnią oraz oddzielną jadalnię. We wszystkich pomieszczeniach zostały położone kolorowe, atestowane wykładziny.

 

Kolorowy i wyposażony w nowoczesny atestowany sprzęt plac zabaw urządzony jest z myślą o naszych przedszkolakach.  Zachęca ich do spontanicznej zabawy oraz aktywnego odpoczynku na świeżym powietrzu. Wspólna zabawa z rówieśnikami sprawia dzieciom wiele radości, przyczynia się do ich rozwoju fizycznego, a także uczy współdziałania w grupie.

Budynek oraz teren go otaczający wyposażony jest w monitoring.

 

Przedszkole jest placówką niepubliczną nastawioną na szeroko rozumiany rozwój dziecka, tak aby poznało radość płynącą z zabawy, nauczyło się współdziałania z innymi dziećmi, z przyjemnością poznawało i rozumiało otaczający go świat.

Akademia Uśmiechu jest przedszkolem twórczym i przyjaznym dzieciom, w którym mogą czuć się szczęśliwe, spokojne i bezpieczne. Przedszkole pełni w równej mierze funkcję opiekuńczą, wychowawczą jak i edukacyjną, którą sprawuje kadra pedagogiczna – wykształceni i kreatywni nauczyciele, dbający o ciepłą i przyjazną atmosferę w przedszkolu. Dzięki dużej wiedzy i doświadczeniu w zakresie edukacji przedszkolnej oraz wykorzystywaniu najnowszych koncepcji, metod i form pracy gwarantują nauczanie i wychowanie na wysokim poziomie, dostrzegając i rozumiejąc indywidualne potrzeby dzieci.